به وب سایت گروه معدنی و کارخانجات آتی صنعت (لوتوس ماشین) خوش آمدید.

جهت ارتباط در شبکه های اجتماعی 09334660041

دفتر مرکزی: استان البرز، کرج، مهرشهر، خیابان 111، مجتمع تجاری اداری هورمهر، طبقه 6، واحد E6

026-33178 خط ویژه

09126002400

026-33178 خط ویژه

09126002400

دفتر مرکزی: استان البرز، کرج، مهرشهر، خیابان 111، مجتمع تجاری اداری هورمهر، طبقه 6، واحد E6

درباره با ما

   گروه معدنی و کارخانجات آتی صنعت (لوتوس ماشین) در سال 1376 با نام کارگاه ماشین سازی آتی صنعت توسط برادران علی و داوود اصغری بدیع در استان البرز تاسیس گردید.

این مجموعه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با تلفیق دانش و تجربه در راستای هدف خودکفایی و شعار ملی “ما میتوانیم” و بی نیازی صنعت تولید کشور از بیگانگان و اشتغال زایی و همچنین در راستای اهداف سازمان حفاظت محیط زیست اقدامات قابل توجهی داشته است.

 زمینه اصلی فعالیت گروه معدنی و کارخانجات آتی صنعت از آغاز تأسیس، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، صادرات و واردات و همچنین اکتشاف و بهره برداری از معادن و مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای تاسیسات و ماشین آلات صنعتی و معدنی و فیلتراسیون صنایع گوناگون، معادن و شرکتها و کارخانجات و نیز خطوط فرآوری و کانه آرایی و ذوب مواد معدنی و متالورژی و تولید شمش و کاتد فلزات بوده است.

در حال حاضر این مجموعه در استان البرز و شهرک صنعتی خوارزمی ماهدشت در زمینی به مساحت بیش از 30 هزار متر مربع در شش واحد مجزا شامل: دفتر مرکزی و تجارتخانه، واحد ماشین سازی، واحد معادن، واحد فرآوری مواد معدنی، کارخانه تولید شمش فلزات رنگی و گرانبها و واحد آزمایشگاه و پژوهشگاه مواد و متالورژی بصورت کاملا تخصصی با بهره گیری از کادر مهندسـی مجرب و با تجربه و نیز استفاده از ماشین آلات پیشرفتـه و بروز دنیا در امور کلی معادن و صنایع وابسته فعالیت دارد.

این مجموعه در مدت فعالیت خود بیش از 600 پروژه صنعتی و معدنی گوناگون در داخل و خارج از کشور را طراحی، اجرا، راه اندازی و بهره برداری نموده است.

در ضمن این گروه علاوه بر فعالیتهای فوق الذکر، آمادگی کارشناسی موارد خاص در جهت رفع آلودگیهای هوا در صنایع و شرکتها و کارخانجات مختلف را دارا میباشد.

کیفیت بالا، اجرای به موقع، گارانتی 12 ماهه محصولات و خدمات پس از فروش مستمر در کنار قیمت مناسب سبب شده  که مشتریان ما بهترین مبلغین ما باشند.

افتخار ما تامین نیاز داخلی کشور عزیزمان و کمک به سربلندی صنعت ایران، با صادرات گسترده در سطح کشورهای منطقه و جهان است.